Jesień w obiektywie Julii

Uczennica naszej szkoły Julia Wieczorek została wyróżniona w konkursie fotograficznym „Cztery pory roku – Jesień” organizowanym przez Sochaczewskie Centrum Kultury. 

Julia jest uczennicą klasy pierwszej liceum i przyznaje, że po raz pierwszy zdecydowała się wziąć udział w konkursie fotograficznym. Ma nadzieję, że tak dobry początek skłoni ją do podejmowania kolejnych prób, równie udanych. Praca, którą wysłała na konkurs przedstawia jesień w wyjątkowo niebanalny sposób. Jej zdjęcie to nie tylko kolorowa jesień, w barwach żółto-brązowych, pojawia się na nim również dziewczyna odwrócona do nas plecami. Ona na tle krajobrazu jesiennego, budzi ciekawość i na pewno jest ciekawym pomysłem artystycznym. Autorce udało się sfotografować wirujące wokół liście. Fotografia przepełniona ciepłymi barwami, daje prawdziwy obraz złotej polskiej jesieni, takiej, którą pragniemy oglądać i której urokami cieszymy się.

Dyrektor Julia Jakubowska gratulowała wyróżnionej autorce, zachęcając jednocześnie do podejmowania kolejnych prób artystycznych.

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski