Liczy się każda pomoc

Licealiści z III alp naszej szkoły zebrali pieniądze dla ukraińskich uchodźców, którzy dotarli do Sochaczewa. Zrobili zakupy korzystając z pośrednictwa wolontariuszy i przekazali je ukraińskiej rodzinie. Jak zauważył Piotr Pętlak z Warsztatów Terapii Zajęciowej, z którym kontaktowali się w tej sprawie, najlepiej wcześniej zrobić rozpoznanie, co jest potrzebne, żeby konkretna pomoc trafiła do osób potrzebujących. Przypominamy również o e-skarbonce na rzecz rodzin ukraińskich założonej przez nasza szkołę: https://www.siepomaga.pl/zespol-szkol-centrum-ksztalcenia-praktycznego

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski