Rekrutacja uczniów LO!

Uwaga uczniowie LO  – klasy III!

Rozpoczynamy rekrutację kandydatów do projektu 2021-1-PL01-KA122-SCH-000035468 pt. „Świadomy i bezpieczny w Internecie. Rozwój kompetencji cyfrowych uczniów Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie.

Proszę zapoznać się z Regulaminem rekrutacji i złożyć w sekretariacie szkoły formularz zgłoszeniowy załączony poniżej. TERMIN złożenia formularzy zgłoszeniowych 28 marca do 01 kwietnia 2022, formularze złożone po terminie nie będą rozpatrywane przez Komisję Rekrutacyjną.

Dyrektor Szkoły Julia Jakubowska

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski