Stypendyści starosty w Osiemdziesiątce

Tradycyjnie również w tym roku przyznane zostały Stypendia Starosty Sochaczewskiego, otrzymali je uczniowie, którzy w pierwszym semestrze roku szkolnego 2021/2022 uzyskali wybitne wyniki w nauce. W tym roku również zrezygnowano z uroczystości ogólnej dla wszystkich szkół publicznych podległych starostwu. Każda organizowała taką uroczystość indywidualnie.

W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego dyrektor Julia Jakubowska wręczyła stypendia 5 uczniom w każdym typie szkół.

Otrzymali je: Urszula Anna Walisiewicz z klasy Ia Liceum Ogólnokształcącego, Kacper Konrad Stelmaszczyk z klasy III c Technikum, Piotr Olkowicz również z klasy 3c Technikum oraz Aleksandra Wiciak 3z Szkoły Branżowej I stopnia oraz Julia Jagła z 2z również Szkoły Branżowej I stopnia.

Gratulując swoim wychowankom dyrektor Julia Jakubowska zauważyła, że stypendium to jeden ze sposobów docenienia ich wysiłku i pracy włożonej w naukę. Wyraziła przy tym nadzieję, że wiedza i umiejętności zdobyte w szkole zaowocują w ich kolejnych etapach życiowych. Gratulując uczniom podziękowała również rodzicom i nauczycielom, którzy wspierają i pomagają rozwijać ich zdolności i zainteresowania. Każde stypendium powiedziała dyrektor Julia Jakubowska to również nagroda dla szkoły i satysfakcja nauczycieli. Stypendyści dziękując za wyróżnienie cieszyli się również z jego wymiernej postaci, którą odnotują na swoich kontach. Stypendium starosty to 170 zł miesięcznie.

Raz jeszcze gratulujemy i zachęcamy do podejmowania takich wyzwań.

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski