Nauczyciele

  • Adamczyk Małgorzata (język polski)
  • Andrzejewska Magdalena (język niemiecki)
  • Bargieł Anna (biologia, informatyka, chemia)
  • Bargieł Krzysztof (edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne)
  • Bednarek Justyna (język francuski, język angielski)
  • Bednarski Artur (informatyka)
  • Bolimowska-Gajda Grażyna (język polski)
  • Boszko Grzegorz (język angielski)
  • Brożyna Mieczysław (zajęcia praktyczne)
  • Buczek Małgorzata (fizyka, technologia informacyjna)
  • Budkowska Jolanta (biblioteka)
  • Chaber Ewa (wychowawca świetlicy, etyka, filozofia)
  • Chlebowski Zdzisław (plastyka)
  • Ciećwierz Agnieszka (biologia)
  • Cis Renata (język niemiecki)
  • Denisiewicz Zofia (informatyka)
  • Dorywalski Sławomir (wychowanie fizyczne)
  • Durczak Kuźmińska Katarzyna (przedmioty zawodowe budowlane)
  • Dymek Paweł (historia, podstawy przedsiębiorczości, informatyka)
  • Ertman Tomasz (geografia)
  • Felczak Jan (zajęcia praktyczne)
  • Gajda Katarzyna (język angielski)
  • Gąsiorowska Martyna (przedmioty zawodowe turystyczne)
  • Golis Dorota (język angielski)
  • Goźlińska Kinga (język angielski)
  • Goźliński Jakub (zajęcia praktyczne)
  • Grabarek Małgorzata (pedagog, wiedza o kulturze)
  • Grzegorzewska Agnieszka (biologia)
  • Jakubowska Julia (matematyka)
  • Jalowska Mirosława (wychowanie do życia w rodzinie)
  • Janus Ewa (przedmioty zawodowe mechaniczne, matematyka)
  • Karda Aneta (przedmioty zawodowe logistyczne)
  • Kisiołek Artur (historia, przedsiębiorczość, wiedza o społeczeństwie)
  • Kocimska Kamila (informatyka)
  • Kopaczewska Alicja (informatyka)
  • Korkosz Grażyna (przedmioty zawodowe budowlane)
  • Kowalska Maria (język polski)
  • Kossakowska Karolina (przedmioty zawodowe turystyczne i logistyczne)
  • Kujawa Andrzej (przedmioty zawodowe, informatyka)
  • Kwiatkowska Anna (język angielski)
  • Kwiatkowski Grzegorz (zajęcia praktyczne)
  • Kwiatkowski Stanisław (przedmioty zawodowe elektryczne)
  • Lutyński Przemysław (informatyka)
  • Łajca Krzysztof (przedmioty zawodowe budowlane, fizyka)
  • Majcher Anna (język polski, informatyka)
  • Majszak Karolina (przedmioty zawodowe logistyczne)
  • Milik–Wojno Ilona (język angielski)
  • Mińkowski Piotr (matematyka, przedsiębiorczość)
  • Misiak Maciej (wychowanie fizyczne)
  • Mroczkowska Grażyna (matematyka)
  • Okraska Barbara (historia, wos)
  • Opala Bogdan (zajęcia praktyczne)
  • Orzeszek Gabriela (język angielski)
  • Osińska Magdalena (pedagog)
  • Ostrzyżek Katarzyna (matematyka)
  • Pabiańczyk Paulina (religia)
  • Pakulska Iwona (wychowanie fizyczne)
  • Pawlak Alicja (język polski)
  • Piotrowski Krzysztof (zajęcia praktyczne)
  • Paradowska Ilona (przedmioty zawodowe logistyczne)
  • Paradowska Aneta (język niemiecki)
  • Prokocki Krzysztof (przedmioty zawodowe mechaniczne i samochodowe)
  • Próchniak Grzegorz (przedmioty zawodowe elektryczne, fizyka)
  • Radożycka Marianna (język rosyjski, wychowanie do życia w rodzinie)
  • Rejman Arkadiusz (informatyka)
  • Rymarz Krzysztof (informatyka)
  • Rymarz Renata (język polski)
  • Seklecki Jakub (wychowanie fizyczne)
  • Siepka Agnieszka (biologia, geografia)
  • Sobieraj Lucyna (historia, wiedza o społeczeństwie)
  • Sokołowski Sławomir (informatyka, fizyka)
  • Stachlewska Iwona (religia)
  • Staszewski Tomasz (religia)
  • Stefańska Teresa (matematyka)
  • Szczepańska Magdalena (język niemiecki)
  • Szmielak Bożena (matematyka)
  • Świnoga Anna (biblioteka, wychowanie do życia w rodzinie)
  • Targaszewski Bartosz (wychowanie fizyczne)
  • Tomaszewska Małgorzata (matematyka)
  • Woźniak Agnieszka (świetlica)
  • Wódka Maciej (przedmioty zawodowe mechaniczne)
  • Woźnica Paulina (wychowanie fizyczne)

Pedagog

  • Małgorzata Grabarek
  • Magdalena Osińska

Biblioteka

  • Jolanta Budkowska
  • Anna Świnoga

Świetlica

  • Ewa Chaber
  • Agnieszka Woźniak